Kontakt

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
w Starachowicach

ul. Złota 6
27-200 Starachowice
woj. świętokrzyskie

Godziny pracy: pn. – pt. – 7.00 – 15.00

Tel: 41 2748806
Tel: 41 2754889
Fax: 41 274 8866

sekretariat@pcpr.starachowice.pl


DYREKTOR 

Wiesław Daszkowski – Dyrektor PCPR w.daszkowski@pcpr.starachowice.pl

Dział administracyjny – wew. 25 

Michał Stępień – Starszy administrator m.stepien@pcpr.starachowice.pl

Dorota Miernik – Samodzielny referent sekretariat@pcpr.starachowice.pl

Szymon Przewłoka – Kierowca

Dział finansowo – księgowy – wew. 21

Elżbieta Ginał – Główna księgowa e.ginal@pcpr.starachowice.pl

Iwona Budzyń – Inspektor i.budzyn@pcpr.starachowice.pl

Małgorzata Bańcerowska – Konsultant ds. egzekucyjnych i finansowych m.bancerowska@pcpr.starachowice.pl

Dział rehabilitacji społecznej – wew. 23 

Anna Janiec – Podinspektor a.janiec@pcpr.starachowice.pl

Justyna Rymarska – Podinspektor j.rymarska@pcpr.starachowice.pl

Ewa Latała – Doradca ds. osób niepełnosprawnych – pracownik socjalny
e.latala@pcpr.starachowice.pl

Dział ds. świadczeń, pomocy stacjonarnej i środowiskowej – wew. 26 

Marcin Raczyński – Podinspektor m.raczynski@pcpr.starachowice.pl

Marta Kuna – Inspektor m.kuna@pcpr.starachowice.pl

Katarzyna Rutkowska – Pomoc administracyjna k.rutkowska@pcpr.starachowice.pl

Zespół ds. rodzinnej pieczy zastępczej – wew. 22 lub 412748868

Katarzyna Kozieł – Starszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej k.koziel@pcpr.starachowice.pl

Katarzyna Wanat – Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej k.wanat@pcpr.starachowice.pl

Sławomir Nowak – Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej s.nowak@pcpr.starachowice.pl

Ewelina Borkowska – Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej e.borkowska@pcpr.starachowice.pl

Agnieszka Wolak – Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej a.wolak@pcpr.starachowice.pl

Katarzyna Madejska – Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej k.madejska@pcpr.starachowice.pl


Punkt Konsultacyjny – wew. 27 lub 518 860 008

Beata Herc-Jaworczak – Psycholog b.hercjaworczak@pcpr.starachowice.pl

Małgorzata Nowak – Pracownik socjalny m.nowak@pcpr.starachowice.pl

Marta Majkusiak – Terapeuta m.majkusiak@pcpr.starachowice.pl